Да ли вам треба помоћ?

Отворене просторије Туристичке организације општине Инђија

Данас, 4. априла 2007. године свечано су отворене нове просторије Туристичке организације општине Инђија. Просторије су отворили председник Општине Инђија Горан Јешић и директор МЕГА/УСАИД програма Стивен Росенберг. Свечаној церемонији присуствовали су и директор Туристичке организације Војводине Гвозден Перковић и помоћник покрајинског секретара за трговину, туризам и услуге Варњу Ерне, делегација Општинске управе као и бројне новинарске и телевизијске екипе.