Да ли вам треба помоћ?

Прослава градксе славе „Духови“ у Инђији

У недељу, 20. јуна, општина Инђија обележава градску славу Силаска Светог Духа на Апостоле. Свечаност почиње јутарњом литургијом у храму Ваведење Пресвете Богородице а у 17.00 часова је полазак литије кроз централне градске улице. У пешачкој зони у Улици Војводе Степе од 16.00 часова одржава се традиционални Етно фестивал, док програм на бини почиње мађионичарском представом у 18.30 часова, потом следе наступи КУД-ова и у 21.00 час концерт тамбурашког ансамбла „Равница“ из Суботице.